KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13418291
nr 1341 8291
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsningar, 2 st, 260 upplaga, ca 35x20 cm. Signerad
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:49:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius